Ana sayfa ÜrünlerHava Arıtma Filtresi

Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda

Sertifika
iyi kalite Ön Hava Filtresi satış için
iyi kalite Ön Hava Filtresi satış için
Müşteri yorumları
Ürün oldukça iyi, HEPA filtreleri için sızıntı yok, müşterilerim filtrelerini çok beğeniyorlar.

—— Geovani Sentiago

Mükemmel kalite ve fiyat çok rekabetçi, onları seviyorum

—— Jason Steven

Onlarla işbirliği yaptım, her zaman bana doğru ürünü veriyorlar ve her şey yolundaydı

—— Bob Wilson

Ben sohbet şimdi

Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda

Çin Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda Tedarikçi
Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda Tedarikçi Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda Tedarikçi Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda Tedarikçi

Büyük resim :  Paslanmaz Çelik Hava Temizleyici Filtre, İki Kişi İçin Hava Duş Temiz Oda

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: SAF
Sertifika: CE,ROHS, ISO
Model numarası: XN-AIRS

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Ayda 50 birim
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Shell.1: Paslanmaz çelik Shell.2: SPCC
Gerilim:: 220V Power(W):: 2200
Ağırlık:: 250kg

Modüler temiz oda hava duşları, bir temiz oda veya diğer kontrollü ortamın giriş ve çıkış noktalarına yerleştirilmiş kapalı odalardır. Yüksek hızlı hava jetleri ve HEPA veya ULPA hava filtresi sistemleri kullanarak, temiz oda hava duşları, temiz odaya girmeden önce insanların ve ürünlerin gevşek kirletici maddelerini temizler, ürün verimini arttırmak veya ürün kusurlarını ortadan kaldırır.

Modüler temiz oda hava duşları, temiz oda bakımı ihtiyacını azaltır, çünkü kirlenme yükü daha düşük olacaktır. Temiz odanızın HEPA ve ULPA filtreleri daha uzun sürecek ve genel enerji maliyetleri azaltılacak.

HAVA ŞARTI NASIL ÇALIŞIYOR?

  • Ayarlanabilir nozullar. Giriş kapısından geçen bir işçi, kapı kapalı ve HEPA filtreli havanın yüksek hızdaki akımları, üzerine tam olarak yerleştirilmiş çok sayıda işçinin üzerine üfür.

  • Yüksek hızlı hava, işçinin giysisi üzerinde, kirleticinin temiz oda giysilerinden çıkarılmasına izin veren çırpma etkisi yaratır. Döngü bittiğinde, çıkış kapısı açılır ve işçi hava duşundan temiz odaya çıkar.

  • Ayarlanabilir mikroişlemci. Tipik çevrim süresi on saniyedir. Ayarlanabilir bir mikroişlemci, döngü thmes ve diğer kritik proses kontrollerinin yerinde ayarlanmasını sağlar.

Temiz oda hava duşları, personelin genel halka dışarı çıkmadan önce alanlarını terk etmesi veya işçiler bir çalışma alanından diğerine geçerken çapraz kontaminasyonu önlemek için partiküllerin çıkarılması için de dava edilebilir.

  • Yüksek performanslı, tamamen metal konstrüksiyonu yüksek performans, özel seçenekler ve çok yönlü konfigürasyonlarla birleştirin, kurulumu ve bakımı kolaydır. Laboratuar hava duşlarımız maksimum verimlilik sağlar.

TEMİZ HAVA ÜRÜNLERİNDEN HAVA DUŞU

Temiz odalar, havada bulunan parçacıkların seviyesine göre derecelendirilir. Bu dereceler ISO ve ABD federal standartları tarafından belirlenir ve kirleticiler seviyesindeki değişiklikler farklı bir dereceye göre atanabilir. Kirletici seviyelerini korumak çok önemlidir, bu nedenle güvenilir ve etkili bir modüler temiz oda duşuna ihtiyacınız vardır.

Modüler temiz oda hava duşlarımız dayanıklı, ağır ölçülü boyalı çelik konstrüksiyondan üretilmiştir ve hızlı, verimli temizlik için yüksek hızlı hava filtresi sistemlerine sahiptir. Manyetik kilitler giriş ve çıkış noktalarını sabitler ve LED aydınlatma düşük ışıklı ortamlarda yüksek görünürlük sağlar. Sıfır sızıntısı, negatif basınç güvenilirliği contaları ve silikon içermeyen üretan dolgu macunu için standart boyutlu HEPA filtreler ve ön filtreler, temiz oda hava duşu boyunca sıkı bir sızdırmazlık sağlar.

görüntü

İletişim bilgileri
Shenzhen Xiangnan High Tech Purification Equipment Co., Ltd

İlgili kişi: Miss.NIsa

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)